Zachęcamy do wstąpienia do naszego klubu! Zostając naszym członkiem zyskasz możliwość rozwijania żeglarskich pasji, będziesz mógł uczestniczyć w licznych i ciekawych rejsach na jachtach klubowych. Kliknij tutaj po szczegóły.

 

 

 

XXVIII Regaty Samotników w 2018 roku Wydrukuj ten artykuł Poinformuj o tym artykule znajomego


Zawiadomienie o regatach

Notice of race

Instrukcja żeglugi będzie

Zapraszamy do zgłoszeń przez stronę www:

 

 

Zobacz jak było w latach ubiegłych...

 

"Nie ma na kogo zrzucić swoich błędów, ale i nie trzeba się dzielić sukcesami" - to słowa Andrzeja Urbańczyka, znanego żeglarza, także samotnika, o samotnym żeglowaniu.

Żeglowanie samotnie nie jest wcale takie łatwe. To co proste przy licznej załodze, staje się trudniejsze gdy jesteśmy sami... Za to nie ma problemów ze skompletowaniem załogi! Planowane są 3 wyścigi w ciągu dwóch dni. Pierwszy dzień to wyścig krótki i długi. Z powodu braków ograniczeń czasowych start do pierwszego wyścigu będzie godzinę później, a wyścig długi będzie dłuższy. Drugiego dnia, w niedzielę, odbędzie się tylko wyścig krótki.

Trzy wyścigi, dwa krótkie i długi, pozwalają dokładniej sprawdzić umiejętności zawodników. Ze względu na zmiany w klasach, podstawową klasyfikacją będzie ORC. Dla jachtów, które nie mają ORC: KWR.

Wyścig krótki, niedzielny będzie inny niż typowy. Też na wiatr/z wiatrem, ale tylko jedna pętla, za to odpowiednio dłuższa.

Warunki uczestnictwa i podziału na klasy

W tym roku regaty będą w randze Międzynarodowych Mistrzostw Polskich ORC Samotników.

Tym bardziej warto uczestniczyć i o tytuł Mistrza Polski powalczyć.

Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy!

Początek 14-07-2018
Zakończenie 15-07-2018
Zgłoszone jachty 13    [Lista]
Zgłoszenia do 14-07-2018
Wpisowe 140,00 zł
Wpisowe ze zniżką 70,00 zł
Miejsce JKM Gryf, Gdynia

 

Translate this page